Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko. Bezpłatne subkonta. 1 podatku. Apele podopiecznych.

OVERVIEW

This website fundacja-sloneczko.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have researched seventeen pages inside the domain fundacja-sloneczko.pl and found two hundred and seventy-three websites linking to fundacja-sloneczko.pl. There are one mass communication platforms belong to this website.

FUNDACJA-SLONECZKO.PL RANKINGS

This website fundacja-sloneczko.pl has seen alternating quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacja-sloneczko.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-sloneczko.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-sloneczko.pl

Blues Express 2018 Festiwal Blues Express w Zakrzewie

Dziękujemy i zapraszamy za rok! Zapraszamy na Festiwal Blues Express 2018. Dzień pierwszy koncert w Pile. Rozkład jazdy pociągu Blues Express 2018. Odjeżdżamy z Dworca Głównego w Poznaniu - Peron 4b. Dzień drugi koncert w Zakrzewie. Oficjalna strona The Boogie Boys.

Codzienne cuda

Ten blog będzie o nadziei, która pozwala żyć, która pomimo ran zadanych przez los podnosi i każe iść przed siebie. Ten blog będzie o rodzinie, której coś cennego zostało zabrane w Boże Narodzenie, ale też coś zostało podarowane. To będzie historia małych cudów. Nie pisz, że los Ciebie kopnął. Nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia. Kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno. Małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia. A od zwykłych rzeczy naucz się spokoju. Wtorek, 7 marca 2017.

EO-funktion.pl - produkty do rehabilitacji wspomagające chodzenie

NF-WALKER 2 stwarza doskonałe warunki do rozwijania u dziecka możliwości niezależnego ruchu w pozycji pionowej. Pobudza do samodzielnego poruszania się i uczestniczenia w codziennych czynnościach, umożliwia stanie i chodzenie w skorygowanej pozycji z optymalnym obciążeniem i naturalnym chodem naprzemiennym. Innowalk nie wymaga umiejętności samodzielnego stania oraz chodzenia. Dzieci zazwyczaj zmieniają pozycję na stojącą w wieku 9-12 miesięcy. Pozycja stojąca wyprostowana z mo.

WHAT DOES FUNDACJA-SLONECZKO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-sloneczko.pl Mobile Screenshot of fundacja-sloneczko.pl Tablet Screenshot of fundacja-sloneczko.pl

FUNDACJA-SLONECZKO.PL HOST

I observed that a single root page on fundacja-sloneczko.pl took six hundred and fifty-three milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider fundacja-sloneczko.pl not secure.
46.4.77.12

I diagnosed that this website is using the Apache os.

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko

DESCRIPTION

CONTENT

This website fundacja-sloneczko.pl states the following, "Fundacja Słoneczko wspólnie z Fundacją Brawo Wy realizuje projekt, poprzez który Kinga Kaczmarek wykorzystując swój talent zbiera." Our analyzers viewed that the webpage also stated " Stowarzyszenie Dać Siebie Innym, którego Prezes jest Pan Janusz Bukowski jest organizatorem imprezy charytatywnej Wybiegaj Sprawność,." The Website also said " CZESŁAW MOZIL wystąpił dla naszych Podopiecznych. CZESŁAW MOZIL wystąpił dla naszych Podopiecznych, przyjaciół, wolontariuszy i wszystkich tych, którzy nas wspierają i są zawsze."

SUBSEQUENT DOMAINS

Aktualności fundacji - Fundacja na Rzecz Chorych na SM

Witaj na stronie Fundacji na Rzecz Chorych na SM im. Odwiedź nasz profil na Facebook. 29-30 marca biuro fundacji dyżuruje w godzinach 9-14. W poniedziałek 26 marca 2018 biuro fundacji przy ul. Dunajewskiego 5, a także nasz sklep medyczny oraz wypożyczalnia sprzętu przy ul. Józefa 5 będą wyjątkowo czynne tylko do 13.

Aktualności Fundacji

Rozwój turystyki medycznej w Polsce - fundacja-steczkowskiego.pl

Polska - idealne miejsce na rekonwalescencję. Czym jest turystyka medyczna? Próba definicji turystyki medycznej. Jak rozwija się turystyka medyczna w Polsce? Turystyka medy.

Aktualności

Wielkanocna Paczka dla Rodaka ze Lwowa! Zapraszamy do włączenia się w kolejną edycję akcji pomocy charytatywnej organizowanej przez Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowską Fundacja im. Jadwigi wraz z Partnerami, którym dziękujemy za współpracę. Zbiórka trwa do 12 marca 2018r. Gościmy młodzież ze Lwowa! Praktyki zawodowe w Niemczech! PRAKTYKI ZAWODOWE W NIEMCZECH. 16 -sta Edycja praktyk ukraiński.